• تماس بگیرید 88890225 یا
  • Email info@poltravels.com

بانکوک

درباره بانکوک

بانکوک پایتخت کشور تایلند، شهریست شلوغ، رنگارنگ، هیجان انگیز که بناهای تاریخی و مراکز خرید مدرن بسیار زیادی در آن وجود دارد . بانکوک به عنوان دروازه ورود به دیگر شهر های توریستی تایلند است به صورتی که با اتوبوس میتوانید به شهر های پاتایا و هواهین بروید .  

جاذبه های گردشگری بانکوک :

  • کاخ بزرگ Grand Palace : این کاخ در گذشته محل اقامت خانواده سلطنتی بوده و امروزه مکان زیبایی است که گردشگران زیادی را از تمام دنیا به این مکان می کشاند و دولت تایلند نیز برای برگزاری مراسم های مهم ملی از این کاخ بزرگ و باشکوه استفاده می کند .

بانکوک  

  • معبد بودای خوابیده : در این معبد مجسمه های بودای بسیار زیادی وجود دارد که مجسمه ی بودای خوابیده بزرگترین آنهاست که در ساخت این مجسمه از مروارید و طلا استفاده شده و جذابیت این مجسمه ی عظیم را بیشتر کرده است. در این معبد خدمات آموزشی ماساژ تایلندی و مراقبه (مدیتیشن) هم ارائه می شود .

بودای خوابیده  

  • معبد شاتات : قدمت این معبد بیش از هزاران سال است و به دلیل نقاشی های دیواری بسیار زیبا و مجسمه غول پیکر بودا گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است .

 

  • معبد طلایی و معبد آرون هم از دیگر معبدهای دیدنی شهر بانکوک هستند.

  طلایی  

  • بازار شناور بانکوک : در این بازار فروشندگان اجناس خود را در قایق هایی که شناور بر روی آب هستند به فروش میرسانند .

بازا شناور   بازار شناور.  

  • سافاری ورد که از دو قسمت پارک سافاری و پارک مارین تشکیل شده است، در پارک سافاری از تمام حیوانات سراسر جهان و حیوانات وحشی مانند پلنگ و شیر نگه داری می شود .در پارک مارین یا پارک آبی هم انواع پرندگان و حیوانات دریایی مثل دلفین ، شیر دریایی ،تمساح و ... وجود دارد که نمایش های جالبی توسط این حیوانات آموزش دیده برای گردشگران اجرا می شود .

 

  • مزرعه ی تمساح ها که گونه های متفاوت از این حیوان و حیوانات دیگری مانند مار ، میمون، شیر و فیل در این مکان وجود دارد .

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور بانکوک به سایت رسمی آژانس هواپیمایی پل سیر مراجعه کنید. تور پراگ  

نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 10 x 10 =

شما اینجا هستید

مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

آژانس هواپیمایی پل سیر

تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

به روز باشید

جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)