• تماس بگیرید 88890225 یا
  • Email info@poltravels.com

چین

قیمت تور چین چقدر است؟

چین پرجمعیت ترین کشور دنیاست و پکن پایتخت این کشور می باشد . تمدن این کشور باستان یکی از قدیمی ترین تمدن های تاریخ است و طبق تحقیقات باستان شناسی انسان های نخستین در این کشور سکونت داشته اند . این کشور بزرگترین صادر کننده و دومین وارد کننده ی کالا در جهان است و در سال 2013 دومین اقتصاد دنیا پس از آمریکا بوده است . بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری بسیاری در این کشور سالانه مسافرانی زیادی را به خود جذب می کند .   جاذبه های گردشگری

  • دیوار بزرگ چین : این بنای باشکوه تاریخی حدود 2000 سال پیش ساخته شده است و به عنوان یکی از عجایب هفتگانه جهان محسوب می شود . این دیوار برای حفاظت چین در مقابل حملات مغول ساخته شده است .

دیوار بزرگ چین دیوار بزرگ چیندیوار بزرگ چین دیوار بزرگ چین

  • شهر ممنوعه : یکی از مهمترین بناهای تاریخی و دیدنی شهر پکن شهر ممنوعه می باشد که به عنوان بزرگترین مجموعه معماری چوبی در جهان شناخته شده است .


شهر ممنوعه شهر ممنوعه

  • کاخ تابستانی : این کاخ با معماری زیبا و کلاسیک در شهر پکن قرار دارد و توسط دریاچه کونمینگ احاطه شده است . امپراطوران این کشور از این کاخ در تابستان ها استفاده میکردند و به همین علت کاخ تابستانی نام گرفته است .


کاخ تابستانی کاخ تابستانی

  • میدان تیان آنمن : این میدان بزرگترین میدان جهان است و در پکن پایتخت چین قرار دارد . مقبره ی قهرمانان این کشور که در اعتراض به ناپایداری اقتصاد و سرکوب های حزب کمونیست به قتل رسیده اند در این میدان قرار دارد و از بناهای تاریخی مهم اطراف آن میتوان شهر ممنوعه را نام برد . نام این میدان به معنای آرامش آسمانی است .

میدان تیان آنمن میدان تیان آنمن

  • معبد آسمانی : این معبد جز یکی از بناهای تاریخی و نماد فرهنگ و سنت چین است و به عنوان محلی برای برگزاری جشنها و مراسم های سنتی توسط امپراطوران این کشور استفاده میشده است . معماری باستانی چین در این بنای تاریخی به زیبایی دیده می شود .

معبد آسمان معبد آسمانمعبد آسمان معبد آسمان تور پراگ      

نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 5 x 10 =

شما اینجا هستید

مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

آژانس هواپیمایی پل سیر

تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

به روز باشید

جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)