• تماس بگیرید 88890225 یا
  • Email info@poltravels.com

روسیه

درباره روسیه

روسیه پهناورترین کشور جهان است و با اقیانوس آرام ، اقیانوس منجمد شمالی ، دریای خزر ، دریای سیاه و دریای بالتیک مرز آبی دارد و قوم های زیادی در این کشور زندگی می کنند . مسکو پایتخت روسیه و بزرگترین شهر این کشور می باشد . نویسندگان مشهوری مانند لئو تولستوی و داستایوسفکی روسی بوده اند .    

جاذبه های گردشگری روسیه

 

  • کاخ کرملین که در زبان روسی به معنای دژ می باشد و در شهر مسکو قرار دارد ، مجموعه ای است از چهار قصر ، چهار کلیسا ، دیوار کرملین و برج های کرملین که رئیس جمهور روسیه در طول دوره ی ریاست جمهوری اش در این کاخ سکونت دارد . این مجموعه از جنوب بر رودخانه ی مسکو ، از شرق بر میدان سرخ و از غرب به باغ الکساندر مشرف است .

کرملین   کرملین.  

  • سن پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه بعد از مسکو است و به عنوان مرکز فرهنگی این کشور شناخته شده است . این شهر یکی از زیباترین شهر های جهان است که سالانه گردشگران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب می کند . موزه ی هرمیتاژ ، کلیسای سن پترزبورگ ، کاخ پتر هف ، کاخ کاترین ، کلبه ی پتر کبیر ، کاخ کنستانتین Constantine Palace از جمله ی مکان های دیدنی این شهر بشمار می آیند .

کنستانتین  

  • میدان سرخ ، میدانی در شهر مسکو است که کاخ کرملین ، آرامگاه و موزه ی لنین و کلیسای سنت باسیل در آن قرار دارد .

کاخ سرخ  

  • کلیسای سنت باسیل ، یک کلیسای جامع در میدان سرخ است که به دستور ایوان مخوف ، یکی از تزاران امپراطوری روسیه ، ساخنه شد . کلیسای جامع تثلیث به عنوان بنای اصلی است که چندین کلیسای دیگر اطراف آن قرار دارد .

سنت باسیل  

  • متروی مسکو که یکی از عمیق ترین تونل های جهان است به دلیل اینکه بسیاری از ایستگاه های آن دارای تزئینات لوکس ، ستون هایی از سنگ مرمر و لوستر هایی زیبا هستند ، گردشگران زیادی راجذب کرده است تا هم از مترو استفاده کنند و هم زیبایی های آن را تماشا کنند .

metro1   روسیه از طریق شرکت هواپیمایی پل سیر بهترین تور روسیه را با مناسب ترین قیمت تجربه کنید. تور پراگ  

نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 3 x 9 =

شما اینجا هستید

مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

آژانس هواپیمایی پل سیر

تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

به روز باشید

جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)