• تماس بگیرید 88890225 یا
  • Email info@poltravels.com

تور ارمنستان

تور ارمنستان از تورهای گردشگری که در آژانس مسافربری پل سیر پکیج های ویژه مناسب علاقمندان به تور ارمنستان قرار داده است.

آب و هوای ارمنستان در فصول سال چگونه است؟

ارمنستان در منطقه در شمال منطقه ای معتدل قرار دارد و به علت کاهش بارندگی در این کشور آب و هوای ارمنستان خشک و قاره ای است. کاهش دما در ارمنستان این کشور را به کشوری توریست پذیر تبدیل کرده است. گرم و معتدل بودن آب و هوای ارمنستان برای مسافرت و گردش مناسب است. تور ارمنستان به همین علت از تور های پر طرفدار در ایران است و در تمام فصول سال می توان به این کشور زیبا و دیدنی سفر کرد.

معرفی بهترین جاذبه های گردشگری کشور ارمنستان در تور ارمنستان:

دریاچه سوان: از دریاچه های بزرگ اب شیرین در جهان است. این دریاچه که در قفقاز قرار دارد از بزرگترین دریاچه های کوهستانی جهان شمرده می شود. از دلایل پر بازدید بودن این دریاچه چشمه های اب معدنی دلیجان است. این چشمه ها سالانه مسافران ایرانی زیادی را به خود جذب می کند.

هزارپله : از جمله مناطق زیبا و گردشگری ارمنستان است.

معبد گارنی : از بنا های تاریخی و مذهبی ارمنستان است که میتوان در آن از معماری قدیمی شهر ارمنستان را دید. عبادتگاه و بنای اصلی معبد گارنی در قرن اول میلادی ساخته شده است.

کلیسای گغارت: این کلسیا از جاذبه های زیبای ارمنستان محسوب می شود .

دره گل: از مناطق تفریحی و گردشگری ارمنستان محسوب می شود این منطقه بیشتر از مناطق دیگر ارمنستان مورد توجه گردشگران تور ارمنستان محسوب می شود.این دره در تابستان سرسبز و غرق در گل ها و گیا هان است. و در زمستان پوشیده از برف است و از مناطق اصلی تفریحی و سیاحتی تور ارمنستان به حساب می اید.

برای اطلاعات بیشتر با خانم ها رافع و دانیالی تماس حاصل فرمایید. 88890225

تور پراگ

نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 10 x 9 =

شما اینجا هستید

مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

آژانس هواپیمایی پل سیر

تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

به روز باشید

جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)