• تماس بگیرید 88890225 یا
  • Email info@poltravels.com

تور استرالیا

استرالیا از کشور های که مرز خاکی با هیچ کشور دیگری ندارد . این کشور جزیره ای که از استقبال گردشگران خارجی بسیاری برخوردار است. تور استرالیا شما را به دیدن شهر های زیبای سیدنی و ملبورن که مکانی جذاب برای گذارندن اوقات خوش است دعوت می کند.توراسترالیا در آژانس پل سیر از تورهای پرطرفدار ایرانی هاست.

آیا جاذبه های گردشگری استرالیا دلیل استقبال تور استرالیا است؟

استرالیا به علت مناطق دیدنی و جاذبه های گردشگری مورد توجه گردشگران ایرانی است. این کشور جزایر و ساحل های زیبای دارد. بهترین مکان ها برای صید ماهی های بزرگ جزایر کوک است این جزیره دست نخورده و دور افتاده است. مکانی بسیار زیبا برای آرامش و تمدد اعصاب است. در سواحل ساموئا لاک پشت های بزرگ مشغول شنا هستند. هر ساله توریست های زیادی برای دیدن این لاک پشت ها به ساموئا سفر می کند. تاهیتی از دیگر جزایر زیبای استرالیا است که هتل ها و ویلا های این جزیره بر روی آب ساخته شده است.منحصر بودن ویلا ها در جزایر تاهیتی گردشگران تور استرالیا را به خود می کشاند. توریست ها می توانند مناظر خیر کنندهای از اقیانوس ارام را تجربه کنند.  تور استرالیا

تفریحات مهیج در استرالیا:

یکی دیگر از دلایل پر طرفدار بودن تور استرالیا تفریحات مهیجی است در این جزیره برای توریست ها وجود دارد. پرش از ارتفاعات برج در مکانی به نام آکلند مورد علاقه بسیاری از گردشگران است. تفریحی که با تمام هیجان و ترسی که در شما ایجاد می کند تمام انرژی های منفی در شما را به یکباره تخلیه می کند. موج سواری در سواحل استرالیا به ویژه آکلند برای کسانی که علاقه فراوانی به تفریحات آبی دارند بسیار مفرح و شادی بخش است.

آب و هوای استرالیا:

آب و هوای معتدل و جزیره ای استرالیا دلیل دیگری بر توریست پذیر بودن استرالیا است. تور استرالیا به همین خاطر از تورهای مورد علاقه ایرانی هاست هوای مناسب این کشور ساحلی باعث لذت بردن و استفاده هر چه بیشتر توریست ها از سفر است. برای اطلاعات بیشتر با خانم ها رافع و دانیالی تماس حاصل فرمایید. 88890225  تور پراگ  

 

 

نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 8 x 3 =

شما اینجا هستید

مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

آژانس هواپیمایی پل سیر

تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

به روز باشید

جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)