• تماس بگیرید 88890225 یا
  • Email info@poltravels.com

تور کرابی نوروز

پکیج تور کرابی نوروز  

قیمت تور کرابی نوروز تور کرابی نوروز

سفر به جزیر ه های زیبا با تور کرابی نوروز:

کرابی از شهر های تایلند است که طبیعت بکر و دست نخوردهای دارد و امروزه از شهرها و جاذبه های گردشگری معروف تایلند به شمار می آید که در حال حاضر پرواز های به طور مستقیم از سراسر دنیا به این شهر هرساله انجام می شود. کرابی از چندین جزیره تشکیل شده است جنکل های سرسبز کرابی بهترین مکان برای گذراندن اوقات خوش است. هوای کرابی گرمسیری است که در بیشتر مواقع سال هوای مناسب دارد و این شهر دارای دو فصل است فصلی که در آن هوا گرم و خشک است و در فصل دیگر خنک و مرطوب است. بهترین فصل ها برای گردش در جزایر کرابی از  اواخر ژانویه تا مارس است که به علت هوای مطلوب گردشگران بسیاری در این زمان از سال در کرابی وجود دارند. تور کرابی نوروز بیشترین استقبال را در میان تور های دیگر فصل های کرابی را دارد. و در این زمان از سال هوای معتدل کرابی مناسب برای داشتن سفر ی خوش است.

بهترین مکان ها برای سرگرمی و تفریح در کرابی:

طبیعت زیبای کرابی با آبشار ها و رودخانه ها و قایق سواری در این رودها تجربه جالب و تازه ای را برای گردشکران به همراه دارد . فیل سواری در جنگل های سرسبز کرابی از دیگر تفریحاتی است که بیشتر توریست ها به ان علاقه دارند. مراکز غواصی در کرابی وجود دارد که خدمات و تجهیزات کاملی را در اختیار گردشگران قرار می دهد. غواصی و شنا در رود خانه های کرابی از سرگرمی است که طرفدران خاص خود را دارد. استفاده از غذا های تایلندی با مزء خاصی که ویژه غذا های تایلندی است  تجربه نوی برای گردشگران است. تور های کرابی با قیمت های متنوع در آژانس مسافرتی پل سیر ارائه می شود که این قیمت ها بسته به نوع هتل ها و روز های تور تفاوت دارند.   تور پراگ

نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 8 x 10 =

شما اینجا هستید

مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

آژانس هواپیمایی پل سیر

تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

به روز باشید

جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)