• تماس بگیرید 88890225 یا
  • Email info@poltravels.com

تور ایتالیا

درباره تور ایتالیا

تور ایتالیاتور ایتالیا تور ایتالیا

گنجینه های تور ایتالیا:

 ایتالیا یکی از کشورهای زیبا و جذاب بر روی زمین است. با سفربه ایتالیا، از ونیز در شمال تا سیسیلی در جنوب به تضاد فوق العاده مناظر، غذا، شیوه زندگی و فرهنگ کاملا جذب کننده پی خواهید برد. ایتالیا بیش از هر کشور دیگری دارای میراث جهانی یونسکو میباشد. سفر با تور ایتالیا مانند یک روز بهاری دلپذیر و یا قدرت عشق اول میباشد که غیر قابل انکار است. ایتالیا مکانی برای رویارویی با تاریخ، هنر، مد، غذا و زندگی شاد است که با هم درآمیخته اند.کشور لئوناردو داوینچی، میکل آنژ است. شهرهای بزرگ ایتالیا مانند رم، ونیز،فلورانس که مقاصد مورد علاقه گردشگران برای قرن ها بوده است. گنجینه های هنرو معماری رم، ونیز، فلورانس و ناپل مسافران را مانند پروانه دور شمع بسوی خود میکشاند. علاوه بر این گنجینه ها، تور ایتالیا برای اسکی، پیاده روی، شنا، غواصی و قایقرانی هم سالیانه صدها توریست جلب میکند. کمتر جایی در دنیا وجود دارد که گردشگران توانند بدون علاقه آنجا را ترک کنند، ایتالیا چنین ویژگی را دارد.

آیا از جاذبه های گردشگری ایتالیا اطلاع دارید؟

   ایتالیا از کشورهای اروپایی است که جاذبه های گردشگری آن معروف و مشهور در دنیاست. از ساخته های مشهور ایتالیا برج پیزا است . این برج از معماری های اسلامی و رومی بهره برده است. که به علت محاسبات نادرست صورت گرفته درآن بنای برج پس از ساخته شدن کج شد و این اشتباه ساختاری برج باعث شد تا برج پیزا امروزه از بناهای مشهور جهان به شمار بیاد.

از مناطق دیدنی ایتالیا تالاب بزرگ ونیز است. شهر ونیز به جا مانده از قرن پنجم میلادی از معماری زیبا و با شکوه بهره مند است . در تمام خانه های این شهر حتی خانه های کوچک از معماری بی نظیر رومی استفاده کرده اند.

برای اطلاعات بیشتر با خانم ها : رافع و دانیالی تماس حاصل فرمائید. 88890225
 
نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 10 x 7 =

شما اینجا هستید

مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

آژانس هواپیمایی پل سیر

تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

به روز باشید

جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)