• تماس بگیرید 88890225 یا
 • Email info@poltravels.com

تور مجارستان، اتریش، جمهوری چک، آلمان

قیمت تور مجارستان، اتریش، جمهوری چک، آلمان

تور مجارستان، اتریش، جمهوری چک، آلمان تور چمهوری چک-اتریش-مجارستان-آلمان تور مجارستان، اتریش، جمهوری چک، آلمان

همراه باتور مجارستان-اتریش-جمهوری چک-آلمان

مجارستان یکی از کشورهای اروپای مرکزی با سابقه کمونیستی و از قربانیان اصلی جریان هلوکاست میباشد. مجارستان امروزه یک کشور توسعه یافته ای است که با عضویت دراتحادیه اروپا موقعیت اقتصادی و تجاری خاصی یافته است. این کشوراز طریق رود دانوب به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم میشود. پایتخت مجارستان بوداپست است. آرمیده در تپه های غربی بودا و دشت های بزرگ شرقی. از زیبایی گفتیم ، براستی که بواپست یکی از زیباترین شهرهای اروپایی است با رودخانه دانوب که جلوه ای ویژه به این شهر بخشیده است.  مادر طبیعت میراث باورنکردنی را در این شهر به یادگار گذاشته است. این پایتخت یک شاهکار معماری با ساختمانهای نئوکلاسیک و آن آرایش عجیب و حیرت آور اثر هنری است. تور مجارستان را بوداپست با خیابانهای پوشیده از درختان انبوه، موزه های سر ریز شده با گنجینه های تاریخی، قایق های شناور در پایین رود دانوب، احاطه کرده است. اگر مسافر تور مجارستان هستید، از بوداپست هم درروز و هم در شب لذت خواهید برد چرا که دیدن مناظر آن در زیر نور خورشید و نور مهتاب دل انگیز است. 

آژانس پل سیر شما را دعوت به تور اتریش مینماید تا با بازدید از وین ذوق شعر و موسیقی و معماری را در قلب این شهر از نزدیک لمس کنید. سرزمین موزارت، شوبرت، بتهوون، هایدن و برامس که هنر موسیقی را پایه اصلی این شهر قرار داده اند. اگر از اهالی هنر هستید برای بازدید از موزه ها  گالری ها و بهترین ارکسترها وقت کم خواهید آورد. وین بهشت هنر و هنر دوستان است. موزه تاریخ هنر و ساعت انکر و قصر بلودیر به شما ثابت خواهد کرد که معماری اصیل اروپایی، اتریش و وین را در بین سایر شهرهای اروپا به یک استنا تبدیل کرده است. آثاری چون ساختمان شهرداری و ساختمان پارلمان وکلیسای کارلز و قصر شنبرون لذت وافر را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

تور جمهوری چک شما را مسافر پراگ شهر صد مناره خواهد برد. شهری که جاذبه های تاریخی و فرهنگی اش انسانهای قرن حاضر را شگفت زده کرده است. پراگ را به عروس شهرهای اروپایی تشبیه کرده اند با پل ها و کلیساها و مناره های تاریخی اش. شهر پراگ خود را مدیون رودخانه ویتاوا میداند چرا که زیبایی های این شهر را با حضورش دو چندان کرده است. پراگ را از بالای قلعه پراگ مشاهده کنید و ببینید که که قدم به یکی از جذاب ترین شهرهای اروپا گذاشته اید. موزه اسلواپیک و کلیسای سینت کریل و سینت متودیوس شما را غرق در تاریخ خواهد کرد.  ساعت نجومی و پل چارلز و قصر لبکوویچ ساعت ها روح و روانتان را مسحور خواهد کرد. 

آژانس پل سیر این افتخار را دارد که با برگزاری تور مجارستان، اتریش، جمهوری چک، آلمان مسافران خود را به دیدن شکوه و زیبایی میبرد. 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با خانم ها : رافع و دانیالی تماس حاصل فرمائید. 88890225
 
 
نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 1 x 6 =

شما اینجا هستید

 • خانه
 • تور
 • تور اروپا
 • تور جمهوری چک
 • تور مجارستان، اتریش، جمهوری چک، آلمان
 • مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

  آژانس هواپیمایی پل سیر

  تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

  به روز باشید

  جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)