• تماس بگیرید 88890225 یا
  • Email info@poltravels.com

تور فرانسه - هلند

  تور فرانسه - هلند 10 روزه

 تور فرانسه هلند تور فرانسه هلند
یکی از تور های به یاد ماندنی و ویژه که آژانس پل سیر در پاییز امسال مجری و ارائه دهنده آن است تور فرانسه - هلند است. گردشگران این تور ها با یک سفر ده روزه از دو کشور اروپایی فرانسه و هلند دیدن می کنند. تور فرانسه - هلند از تور های مقرون به صرفه و ارزان این آژانس است. زیرا با انتخاب پکیج تور فرانسه - هلند شما  هزینه کمتری صرف می کنیم در مقایسه با وقتی که به هر کدام از این کشور ها به صورت جدا گانه سفر می کنید. مطالبی برای آشنایی بیشترگردشگران از مناطق دیدنی دو کشور فرانسه و هلند در ادامه ذکر شده است.

جاذبه های گردشگری کشور فرانسه

شهر پاییز از شهرهای زیبای فرانسه است خیابان های پاریس مملو از گردشگرانی است که هر سال برای دیدن این شهر زیبا و لوکس به ان سفر میکنند. برج ایفل از بنا های معروف این شهر است و از جاذبه های گردشگری شهر پاریس محسوب می شود. هر گردشگری که به پاریس سفر می کند مطمئنا از برج ایفل دیدن می کند. این برج نماد شهر پاریس و مکانی برای قدم زدن و دیدن مناظر شهر است. موزه لوور از جمله مکان های مورد توجه گردشگران تور فرانسه - هلند است این موزه گنجینه های گرانبهای را در درون خود نگه داری می کند. اگر می خواهید از معماری سنتی فرانسه دیداری کنید به موزه لوور سری بزنید. شهر رویایی پاریس جاذبه های گردشگری زیادی دارد و موارد گفته شده تنها چند مورد از این جاذبه ها است.

جاذبه های گردشگری کشور هلند

شهر آمستردام در حال کنونی معروف ترین شهر توریست پذیر هلند است. از مناطق دیدنی این شهر بازار گل آمستردام است هلند کشوری زیبا و سرسبز است که گل های ان شهرت جهانی دارند بازار گل آمستردام جمع کثیری از گردشگران را هرسال به خود جذب میکند. پارک فوندل از مکان های سرسبز و جذاب برای ایرانی ها است زیرا دراین پارک موسیقی و تئاتر اجرا میشود. موارد گفته شده فقط جزء کوپکی از جاذبه های گردشگری فراوان آمستردام است.
 برای اطلاعات بیشتر با خانم ها : رافع و دانیالی تماس حاصل فرمائید. 88890225
 
نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 1 x 7 =

شما اینجا هستید

مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

آژانس هواپیمایی پل سیر

تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

به روز باشید

جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)