• تماس بگیرید 88890225 یا
 • Email info@poltravels.com

تور ترکیبی اروپا نوروز

تور ترکیبی اروپا نوروز شرایطی استثنایی برای مسافرت نوروز 

پکیج تور ترکیبی اروپا نوروز تور ترکیبی اروپا نوروز بسیاری از مردم از تمامی نقاط دنیا علاقمند این هستند که در تعطیلات نوروز بیشتر نقاط اروپا را گشته و زمان خود را فقط برای گردش در یک شهر مشخصی نگذارند. به این ترتیب تور ترکیبی اروپا نوروز می تواند مناسب ترین موقعیت برای انجام مسافرت های تفریحی و گردشگری شما باشد. تور ترکیبی اروپا نوروز که به عنوان یکی از پرطرفدارترین تورهای نوروزی به شمار می آید که توسط برخی از شرکت های هواپیمایی ارائه می شود. این تور یک فرصت هیجان انگیز برای مسافرت های شما است زیرا شما می توانید از این طریق زیباترین نقاط اروپا را دیده و بهترین لحظات خود را تجربه کنید.

تور ترکیبی اروپا نوروز با آژانس هواپیمایی پل سیر

تور ترکیبی اروپا ارائه شده توسط شرکت هواپیمایی پل سیر شامل 3 شب اقامت در پراگ و 2 شب اقامت در مونیخ و 3 شب اقامت در وین به علاوه ی 2 شب اقامت در بوداپست. این کشور ها و تورها به خصوص تور پراگ جزو دیدنی ترین و بهترین کشورهای اروپایی می باشند که در همه ساله افراد بسیاری آن را برای مسافرت های نوروزی خود انتخاب می کنند. شما می توانید به راحتی با انتخاب تور ترکیبی اروپا نوروز تمامی این کشورهای زیبا و دیدنی را گشته و نهایت لذت را ببرید. زمان اقامتی که آژانس هواپیمایی پل سیر برای هرکدام از این کشورها در نظر گرفته است کاملا برای اقامت موثر در این کشور ها مناسب است و همچنین هتل های انتخابی این آژانس هواپیمایی جزو بهترین هتل های موجود در آن کشور ها می باشد. شما اگر تصمیم داشته باشید که تعطیلات نوروز خود را به مسافرت به یکی از کشورهای اروپایی اختصاص دهید امکان دارد که مجبور باشید هزینه های زیادی را متقبل شوید علاوه بر اینکه کل زمان خود را فقط به بازدید از یک شهر اختصاص می دهید. بنابرای می توان گفت که هزینه ی مسافرت با تور ترکیبی اروپا نوروز علاوه براینکه بسیار هیجان انگیز است و به شما امکان بازدید از چنیدین شهر و کشور را می دهد بلکه از قیمت های مناسبی برخوردار است و مقرون به صرفه نیز می باشد.

نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 3 x 3 =

شما اینجا هستید

 • خانه
 • تور
 • تور اروپا
 • تور ترکیبی اروپا نوروز
 • مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

  آژانس هواپیمایی پل سیر

  تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

  به روز باشید

  جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)