• تماس بگیرید 88890225 یا
  • Email info@poltravels.com

تور شیراز

برای اطلاعات بیشتر در مورد تور شیراز  با خانم عسگری تماس حاصل فرمایید. 88890225

قیمت تور شیراز تور شیراز

آیا قیمت تور های شیراز در تور های سفرهای داخلی مناسب است؟

هر ساله تور های شیراز از سوی آژانس ها گردشگران زیادی را به این شهر می برند. قیمت تور های شیراز نسبتا مناسب است. تور شیراز با هتل های راحت و مناسب قیمت در ردیف تور های مورد توجه ایرانی ها در تمام فصول سال است. تور شیراز از تور های داخلی است که شما با صرف قیمت پایینی به سفری مفرح می برد.

علت پر بازدید بودن تور های شیراز چیست؟

شیراز از شهر های زیبا و دیدنی است که ایرانی های زیادی مشتاق دیدن این شهر هستند. شیراز به شهر شعر و ادبیات نیز شهرت دارد که مدفن شعرای بزرگ فارسی است. دیدن این شهر در فصل بهار خارج تصور هر بیننده ای است. این شهر در ماه های فروردین و اردیبهشت از طبیعت زیبا و دیدنی برخوردار است که این سرسبزی گردشگران زیادی را به شیراز می کشاند. هر ساله شیراز از میهمانان زیادی را در طول سال پذیرا است. از دلایل پر بازدید بودن شهر شیراز جاذبه های گردشگری شیراز و باغ ها و طبیعت دل انگیز آن است. جاذبه های گردشگری در تور شیراز : شیراز شهری است با جاذبه های گردشگری منحصر بفرد که گردشگران زیادی از این جاذبه ها دیدن می کند. شیراز از جمله شهر های است که بیشتر مناطق تاریخی و باغ های سرسبز برای دیدن دارد و مراکز تفریحی این شهر به نسبت کمتر از باغ ها و جاذبه های طبیعی شهر است.از جمله این دیدنی ها شیراز باغ های معروف شیراز است. از باغهای شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد: باغ جهان نما،باغ دلگشا،باغ چهل تن شیراز،باغ هفت تن،باغ پرندگان شیراز،باغ جنت،باغ عفیف آباد،سعدیه،حافظیه،باغ ارم از دیگر دیدنی های شهر شیراز می توان مکان های زیر را نام برد. دروازه دولت،ارگ کریم خانی،مسجد نصیرالملک،عمارت نارنجستان،بهشت گمشده تور پراگ  

 

نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 7 x 2 =

شما اینجا هستید

مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

آژانس هواپیمایی پل سیر

تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

به روز باشید

جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)