• تماس بگیرید 88890225 یا
  • Email info@poltravels.com

تور قشم

تور قشم یک تور متفاوت و هیجان انگیز !!

تور قشم::جزیره ی قشم به عنوان بزرگترین جزیره ی خلیج فارس دارای زیبایی ها و مناظر طبیعی منحصر به فرد و جذابی است که هر کسی را برای بازدید از این زیبایی ها ترغیب می کند. مردم بسیار زیادی در سراسر دنیا آوازه ی زیبایی های این جزیره را شنیده اند و این جزیره را برای بازدید انتخاب می کنند.به همین علت است که شما هنگامی که به این جزیره مسافرت می کنید توریستان فراوانی را از نقاط مختلف دنیا مشاهده می کنید. جزیره ی قشم نقاط گردشگری و دیدنی فراوانی دارد که این جاذبه ها از لحاظ زیبایی زبان زد مردم بسیاری از کشورها هستند.

جزیره ی قشم از لحاظ آب و هوایی چگونه است؟

اگر بخواهیم یک توضیح کلی در مورد شرایط آب و هوای جزیره ی قشم بدهیم باید بگوییم که جزیره ی قشم کلا دارای دو نوع شرایط آب و هوایی می باشد. در بیشتر مواقع سال این جزیره دارای آب و هوایی گرم و مرطوب می باشد و در سایر ماه ها آب دارای آب و هوایی معتدل می باشد. به این ترتیب هر زمان که اراده کنید می توانید به این جزیره سفر کرده و مسافرتی خاطره انگیز را برای خود و خانواده رقم بزنید.

تور قشم با آژانس هواپیمایی پل سیر

برای تجربه ی مسافرت با بهترین تور قشم همراه با بیشترین امکانات همین حالا با آژانس هواپیمایی پل سیر تماس حاصل فرمایید. این آژانس هواپیمایی بهترین پرواز ها و اقامت در بهترین هتل ها را در تور قشم خود برای مسافران در نظر گرفته و این امکان را برای شما فراهم می کند که با این تورها یکی از بهترین مسافرت های خود را تجربه کنید. مطمئن باشید که با یک بار مسافرت به این جزیره همراه با آژانس هواپیمایی پل سیر مشتری دائم این تورها خواهید شد.

برای اطلاعات بیشتر با خانم عسگری تماس حاصل فرمایید. 88890225

تور پراگ  

نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 10 x 10 =

شما اینجا هستید

مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

آژانس هواپیمایی پل سیر

تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

به روز باشید

جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)