• تماس بگیرید 88890225 یا
  • Email info@poltravels.com

تور مشهد

 برای اطلاعات بیشتر در مورد تور مشهد با خانم عسگری تماس حاصل فرمائید.88890225

تور مشهد

       ------

در مورد تور مشهد چه می دانید؟

تور مشهد از جمله تورهای پرطرفدار می باشد که در هر زمان و هر موقع از سال مسافران زیادی به خصوص برای زیارت آستانه ی مقدس امام رضا (ع) به این شهر مسافرت می کنند. شهر مقدس مشهد علاوه بر جنبه ی زیارتی دارای مناطق گردشگری بسیار زیادی نیز می باشد که به مسافران عزیز این امکان را می دهد که علاوه بر زیارت آستانه ی مقدس امام رضا(ع) به گردش و سیاحت نیز بپردازند.

آب و هوای شهر مشهد چگونه است و چه زمانی برای مسافرت مناسب تر است؟

مشهد نیز مانند تهران دارای آب و هوایی چهار فصل می باشد با این تفاوت که شهر مشهد در فصول پاییز و زمستان بسیار خنک می شوند و اگر قصد مسافرت به شهر مشهد در این فصول را دارید حتما باید لباس های گرم به همراه داشته باشید. بهترین زمان برای مسافرت به شهر مشهد فصل بهار و تابستان است که شهر مشهد دارای آب و هوایی مطلوب برای مسافرت های زیارتی و سیاحتی شما می باشد. البته بسیاری از مسافران که این شهر را برای مسافرت خود انتخاب کنند به جنبه ی سیاحتی آن توجه نمی کنند و بیشتر به خاطر زیارت به این شهر می روند به همین دلیل خود را با شرایط متفاوت آب و هوایی آن وفق می دهند.

هتل های شهر مشهد برای اقامت چگونه هستند؟

این شهر دارای هتل های فراوان با امکانات بسیار زیادی برای ارائه به مسافرین می باشد. قیمت این هتل ها نیز برای اقامت های کوتاه مدت و حتی بلند مدت بسیار مناسب است. البته قیمت رزور اتاق در هتل های مختلف این شهر با یکدیگر متفاوت است و معمولا هتل هایی که از نظر فاصله به حرم نزدیک تر هستند از قیمت های بالاتری برخوردار هستند. تور پراگ  

نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 2 x 7 =

شما اینجا هستید

مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

آژانس هواپیمایی پل سیر

تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

به روز باشید

جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)