قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 

وب سایت پل سیر طبق  قوانین جمهوری اسلامی ایران،  مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی  وقوانین جرایم اینترنتی فعالیت می کند.

خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت پل سیر  جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوندوهر گونه سوءاستفاده از آن پیگرد قانونی دارد. 

اطلاعات شخصی کاربران در این سایت کاملاً محرمانه است. مجموعه پل سیر  تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند.

کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود

هرگونه سوء استفاده از نام پل سیر و یا پل تراول ، سایت اینترنتی پل سیر ، مکاتبه از طرف پل سیر و یا پل سیر یا استفاده از نام‌های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید، ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس‌دهندگان و سرویس‌گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

اجازه‌ بازنشر و نقل مطالب:

خدمات و محتویاتی که توسط پل سیر (پل تراولز دات کام) تولید و عرضه می‌شوند؛ صرفا جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت ساحل توردات‌کام توسط فرد حقیقی یا حقوقی، پیگرد قانونی خواهد داشت. ذکر بخشی یا تمام مطالب و محتوای سایت اینترنتی پل سیر در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت پل سیر و لینک به مطلب ذکر شده در ابتدا و انتهای مطلب و به‌صورت خوانا و قابل مشاهده، در اندازه و محل مناسب مجاز است. همچنین ذکر بخشی یا تمام مطالب و محتوای سایت اینترنتی پل سیر در رسانه‌های کاغذی، صوتی، تصویری، الکترونیک - به جز سایت اینترنتی - و ...، تنها با کسب اجازه‌ کتبی از مسئولان سایت اینترنتی پل سیر و با پایبندی به شرایط تعیین‌شده مجاز خواهد بود.