• تماس بگیرید 88890225 یا
 • Email info@poltravels.com

ویزای تایلند

ویزای تایلند

خدمات اخذ ویزای تایلند - Thailand Visa

انواع ویزای تایلند

ویزای 6 ماهه مولتی عادی تایلند

هزینه ویزا: 175€

زمان تحویل ویزا: 4 روز کاری

ویزای 6 ماهه مولتی عادی تایلند

هزینه ویزا: 35 هزار تومان

زمان تحویل ویزا: 4 روز کاری

مدارک لازم برای اخذ ویزای تایلند

 • اصل پاسپورت
 • 1 قطعه عکس
 • کپی شناسنامه و کارت ملی
 • 2 برگ کپی صفحه اول پاسپورت
 • امضای مسافر در پاسپورت الزامی است.
 • بلیط، بعد از صدور ویزا صادر گردد.

نکات و توضیحات مربوط به خدمات اخذ ویزای تایلند

درصورتی که تحویل ویزا به وسیله این شرکت به دلایلی همچون (تعطیلی سفارت یا کشور دعوت کننده یا اختلافات سیاسی و یا تشابه اسمی و چهره ای مسافر) که از اختیارات این شرکت خارج است به تاخیر بیافتد این شرکت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت و هزینه ویزا مسترد نخواهد شد.

با توجه به این که خرید بلیط و رزرو هتل و هرگونه هماهنگی دیگرمربوط به سفر پس از دریافت ویزا انجام میپذیرد لذا این آژانس در قبال هرگونه اقدامی پیش از اخذ ویزا هیچگونه مسئولیتی ندارد و کلیه زیانهای مادی و معنوی آن به  عهده خود مسافر یا آژانس درخواست کننده میباشد.

با توجه به این مدارک لازم برای اخذ بعضی ویزاها شامل رزرو هتل و اصل بلیط صادر شده میباشد لذا درصورت عدم تایید ویزا از سوی سفارت این شرکت هیچگونه مسئولیتی درقبال ضرر وزیان ناشی از کنسلی بلیط و هتل نداشته و کلیه خسارت ها به عهده مسافر میباشد.

آژانس مسافرتی درخواست کننده ویزا یا تحویل دهنده ویزا متعهد میشود صاحب پاسپورت در داخل کشور بوده ودرصورت نیاز به حضور مسافر در سفارت اقدامات لازم انجام دهد در غیر این صورت کلیه مسئولیتهای آن به عهده درخواست کننده میباشد.

اگر در مدت اقامت ویزا و یا تاریخ آن از طرف شرکت دعوت کننده  یا کنسولگری تغییراتی ایجاد شود مسافر آن را می پذیرد و متعهد میشود هزینه اقدامات انجام شده که شامل کل مبلغ ویزا میباشد را پرداخت نماید.

اگر مسافر ویزای چند کشور را همزمان بخواهد چون هر یک از سفارت ها شرایط و قوانین خاص خود را دارد درصورتی که هرکدام از ویزاها به هر دلیلی صادر نگردد مسافر ملزم به پرداخت کلیه هزینه های انجام شده دیگر کشور ها به طور مستقل میباشد.

مسافر یا آژانس درخواست کننده ویزا یا بلیط متعهد میشود پس از دریافت خدمات ویزا تاریخ و مهر نوع ویزا همراهان و محتویات ان را چک نماید در صورت مشاهده اشکال در هنگام دریافت مدارک به شرکت اعلام نماید در غیر این صورت مسئولیت آن به عهده این شرکت  نمیباشد.

درصورتی که درخواست کننده ویزا آژانس باشد متعهد میشود که کلیه شرایط تضمین اخذ ویزا قرارداد و غیره را به مسافر خود اعلام نماید درصورت عدم هماهنگی خود جوابگوی مسافر خواهد بود.

اگر مسافران بصورت گروهی باشند و ویزای تعدادی از آنها به هردلیلی مرفوض شود و برای بقیه صادر گردد مسافرینی که دارای ویزا میباشند اگر از مسافرت خود صرف نظر کنند موظف به پرداخت هزینه ویزا میباشند.

لازم به ذکر است در بعضی کشورها در صورت عدم اقامت در هتل مسافر باید ظرف 48 ساعت در اداره پلیس ثبت اقامت نماید.

ارسال مدارک به این آژانس به عنوان پذیرش شرایط فوق میباشد.

نظری وجود ندارد
نظر خود را بنویسید
Answer 2 x 1 =

شما اینجا هستید

 • خانه
 • ویزا
 • ویزای تایلند
 • مجری تور های داخلی و خارجی به کشور های اروپایی و آسیا با قیمت مناسب به همراه خدمات اخذ ویزا

  آژانس هواپیمایی پل سیر

  تهران، ابتداي خيابان مطهري، پلاک 466، طبقه اول

  به روز باشید

  جهت اطلاع از آخرین اطلاعات تور ها، آخرین پیشنهادات و تخفیف های فصلی و اخبار گردشگری، ایمیل خود را وارد کنید. ما ایمیل اسپم نمی فرستیم :)